Všeobecné podmínky užívání internetové služby Hledam.info

Každý návštěvník služby Hledam.info plně souhlasí s tím, že si přečetl tyto Všeobecné podmínky v plném rozsahu, že nimi souhlasí a rozumí jim. Pokud některý návštěvník s nimi nesouhlasí, musí urychleně opustit službu Hledam.info.

Hledam.info
Služba Hledam.info je veřejné diskusní fórum. Všechny příspěvky, komentáře nacházející se na Hledam.info, jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel služby Hledam.info neručí za jejich správnost a objektivnost. Všechny příspěvky jsou publikovány ihned po jejich zadání do systému (nedochází ke schvalování apod.). Služba Hledam.info je provozována v dobré víře a nemá za cíl nikoho poškodit žádnou fyzickou ani právnickou osobu (ani žádné zvíře). Cílem služby Hledam.info je pomoci lidem, kterým často zvoní telefony nejen pracovně, ale i s nekonečnými nabídkami, anketami a s různými pokusy o podvodné jednání. Cílem je tyto volající odhalit a případně na svém telefonu zablokovat.

Dodržení zákona
Každý uživatel služby Hledam.info musí formulovat příspěvek tak, aby nebyl v rozporu s dobrými mravy, právními předpisy České republiky, Evropské unie, USA, Ruské federace a dalšími státy.

Práva provozovatele Hledam.info
Vyhrazujeme si právo libovolný příspěvek, komentář bez náhrady smazat. Provozovatel služby s dobrými mravy si vyhrazuje právo kdykoliv a bez udání důvodu tyto podmínky kdykoliv změnit.